برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط تعویض و بازگشت کالا

فروشگاه بوشهرآنلاین بوده است و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت بوشهرآنلاین ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند )دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  مشمول ۷ روز مهلت بازگشت کالا می‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف بوشهرآنلاین همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، بوشهرآنلاین ۷ روز  فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

بر اساس قوانین تجارت الکترونیک تمامی سفارش های ارسال شده در صورت خرابی یا مغایرت با عکس و مشخصات اعلام شده در فروشگاه اینترنتی تا 7 روز کاری پس از تحویل به مشتری قابل برگشت و تعویض است. لازم به ذکر است که هزینه تعویض و برگشت محصولات پس از تحویل بر عهده فروشگاه اینترنتی حجرک خواهد بود. به منظور تعویض یا بازگشت کالا خریداران می توانند به با ایمیل info@bushehronline.com مکاتبه کنند و یا با شماره تلفن 09128880441 تماس حاصل فرمایند.

            


موارد زیر شامل قانون بازگشت کالا خواهد بود

  1.   بوشهرآنلاین تضمین می کند که محصولات را در بسته بندی مناسب و سالم به مشتری تحویل دهد. درصورتی که سفارش مشتریان درحین ارسال دچار مشکل شود محصول بازگردانده و وجه آن طی 2 روز کاری به حساب اعلام شده از سوی مشتری بازگردانده میشود یا در صورت تمایل مشتری با محصول سالم جایگزین می شود
  2.     محصولاتی که تاریخ مصرف آنها منقضی شده است.
  3.    در صورت مغایرت محصول با مشخصات اعلام شده در سایت.
  4.    در نظر داشته باشید که تغییرات جزیی در بسته بندی، رنگ و شکل ظاهری که به اصالت کالا مشکلی نمیرساند، شامل این مورد نخواهد بود.
  5.    در صورت وجود هرگونه مغایرت بسته ارسالی با فاکتور سفارش، مشتریان حداکثر 1 روز کاری پس از تحویل کالا فرصت دارند تا مغایرت را از طریق تلفن اعلام بفرمایند.
  6.     بازگشت کالا پس از تحویل، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا باز نشده و در شرایط اولیه خود باشد.

 

در تمامی موارد ذکر شده ارائه فاکتور خرید یا شماره پیگیری سفارش ضروری است.اینجا بوشهر است ...!

فهرست

راهنمای خرید

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود